Zwrot towaru

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony(-a) z zakupionych produktów, możesz skorzystać ze swojego prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Na zgłoszenie chęci zwrotu towaru masz 14 dni od odebrania zamówienia. Możesz także wymienić zakupiony towar na inny, jeśli na przykład zamówiłeś(-aś) zły rozmiar lub nie spodobał ci się kolor. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zrealizowania zwrotu.

Formularz zwrotu

Aby procedura zwrotu przebiegła sprawnie, prosimy o wypełnienie i wysłanie nam formularza zwrotu. Pamiętaj, aby się na nim podpisać.

Formularz do pobrania:

Uzupełniony formularz wyślij nam w formie skanu lub zdjęcia na adres e-mail: sklep@strefaoutdoor.pl.

Możesz także wysłać nam formularz w paczce razem ze zwracanymi produktami. W takim wypadku prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o chęci udstąpienia od umowy. Ułatwi nam to identyfikację twojego zamówienia i przyspieszy zwrot środków. Po wysłaniu do nas formularza lub informacji o chęci zwrotu towaru, możesz wysłać do nas zwracane produkty.

Wysyłka zwrotu

Zwroty należy kierować na adres: ul. Kartingowa 2a/2, 62-023 Kamionki

lub do Paczkomatu InPost o numerze: KMN02N

Wybór firmy przewozowej należy do Ciebie – najważniejsze, żeby ona do nas dotarła. Zachowaj potwierdzenie nadania przesyłki z numerem listu przewozowego. Nie pokrywamy kosztu nadania przesyłki zwrotnej.

Zwrot środków

Naszym obowiązkiem jest zwrócić Ci środki za zakupione produkty i najtańszą formę dostawy dostępną dla danego produktu w chwili zakupu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od zgłoszenia chęci zwrotu lub najpóźniej w dniu dostarczenia do nas zwracanych produktów.