Formy płatności

Internetowy sklep turystyczny Strefa Outdoor oferuje kilka rodzajów płatności za zakupy. Są to tradycyjne przelewy bankowe, szybkie płatności internetowe oraz płatność przy odbiorze. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę płatności.

Przelew tradycyjny

Jeśli zdecydujesz się na płatność za pomocą przelewu tradycyjnego, pamiętaj że zamówienie będziemy mogli realizować dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Numer naszego konta bankowego wyświetli Ci się w potwierdzeniu złożenia zamówienia.

Szybkie płatności Tpay

Najczęściej wybieraną metodą płatności są szybkie płatności elektroniczne. Po złożeniu zamówienia, Twoja wpłata błyskawicznie wpływa na nasze konto, a zamówienie trafia od razu do realizacji. Tpay umożliwia płatności BLIK oraz za pośrednictwem kilkudziesięciu banków.

Płatność przy odbiorze

Jesli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze, Twoje zamówienie od razu trafi do realizacji. Za zakupy zapłacisz odbierając paczkę od kuriera. Przesyłki pobraniowe wysyłamy domyślnie kurierem InPost, który dostarczy przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych.